вівторок, 10 квітня 2018 р.


Показовий День цивільного захисту

 

04.04.2018р. на базі Тернопільського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст.-правовий ліцей №2» (директор Іванюк І.В. (голова комісії з питань надзвичайних ситуацій), заступник директора з навчально-виховної роботи Гайдамаха І.П. (заступник голови комісії з питань надзвичайних ситуацій) – відбувся показовий День цивільного захисту.

Основна мета заходів, які проводилися протягом Дня цивільного захисту – це вироблення в учасників навчально-виховного процесу практичних вмінь, навичок грамотно і чітко діяти в надзвичайних ситуаціях для захисту свого здоров’я та життя.
Обов’язковими елементами Дня цивільного захисту були:
- тренування з учасниками навчально-виховного процесу щодо дій при виникненні пожежі;
- екстрена евакуація  учнів та працівників школи;
- проведення герметизації приміщень школи;
- надання домедичної допомоги потерпілому;
- показ гасіння пожежі первинними засобами пожежогасіння;
- показові заняття особового складу Управління ДСНС України у Тернопільській області з питань евакуації умовного потерпілого з вікна другого поверху будівлі під час пожежі.
         Начальником Центру Григоровичем Ю.П. у 8-А класі проведені заняття з користування засобами пожежогасіння, а також учні цього ж класу розгадували ребуси з цивільного захисту та безпеки життєдіяльності.
До проведення показового Дня цивільного захисту залучався педагогічний та учнівський колектив школи, особовий склад Управління ДСНС України у Тернопільській області, працівники навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Тернопільської області.Немає коментарів:

Дописати коментар